Магазин жіночої білизни і товарів «MARC & ANDRÉ»

Marc & André – взірець довершеності у поєднанні з сексуальністю! Французька жіноча білизна, купальники та домашній одяг, створені для витончених натур! Історія бренду Marc & André починається в 1985 році у Франції. На сьогоднішній день продукцію бренду знають у всьому світі. Marc & André є брендом, який здатний виправдати очікування найвимогливіших клієнтів, порадувати неповторним дизайном і високою якістю продукції.

Дизайнери Marc & André тісно співпрацюють з будинками моди і світовими fashion-агентствами. При створенні колекцій приділяється пильна увага кожному етапу виробництва, від ескізу на папері, підбору тканин до кінцевого продукту. Можна без перебільшення сказати, що французький бренд Marc & André є одним з лідерів пляжної моди і часто задає стильову концепцію літнього сезону. Щороку компанія випускає до 300 нових моделей купальників! Це спортивні або романтичні танкіні, лаконічні і стильні в своєму мінімалізмі бандо, fashion суцільні моделі з хитромудрими вирізами і драпіровками.

Дизайн магазину Marc & André повністю уособлює бренд, поєднуючи в собі вишуканість і стиль. І пам'ятайте, відчувати себе сексуальною і красивою – це справжнє задоволення!

www.marcandandre.com, facebook.com, vk.com, instagram.com

Тел.: (063) 34-05-798

Магазин жіночої білизни і товарів  «MARC & ANDRÉ» Магазин жіночої білизни і товарів  «MARC & ANDRÉ» Магазин жіночої білизни і товарів  «MARC & ANDRÉ»
  • -1 поверх
  • 0 поверх
  • 1 поверх
  • 2 поверх
  • 3 поверх