Магазин одягу, взуття та аксесуарів для всієї родини «LC Waikiki»

У 1988 році LC Waikiki розпочав своє комерційне життя як оптовий бренд, заснований трьома партнерами французького походження. Компанія LC Waikiki, заснована та зареєстрована в Парижі, привернула увагу своїми дизайнами футболок та світшотів. Taha Group придбала LC Waikiki, яка народилася в Парижі, але виросла в Стамбулі, і довела її до свого нинішнього рівня. У 1997 році LC Waikiki відкрили в Туреччині 21 магазин, а вже у 2009 р. відкрився перший міжнародний магазин в Румунії. У 2014 році кількість зарубіжних магазинів LC Waikiki досягла 100, у 2019 – 500, а у 2020 національний посол Туреччини LC Waikiki, відповідаючи своїй місії у світі, висловленою девізом «Всі заслуговують гарного одягу», відкрив свій 1000 магазин у Києві, столиці України. Прагнучи стати одним із трьох найуспішніших європейських брендів готового одягу в 2023 році, LC Waikiki зробив важливий крок уперед у світовому масштабі до досягнення цієї мети.

Місія компанії: Одягати людей відповідно до їхніх стилів та бюджетів та забезпечувати їхнє гарне почуття на основі місії «Кожен заслуговує на те, щоб добре одягатися». Цінностями LC Waikiki є доброчесність, клієнтоорінтованість та виклик труднощам.

Магазин одягу, взуття та аксесуарів для всієї родини «LC Waikiki» Магазин одягу, взуття та аксесуарів для всієї родини «LC Waikiki» Магазин одягу, взуття та аксесуарів для всієї родини «LC Waikiki»
  • -1 поверх
  • 0 поверх
  • 1 поверх
  • 2 поверх
  • 3 поверх