Користь тренувань в студії пілатеса «Аквамарин»

Користь тренувань в студії пілатеса «Аквамарин»
  1. Тонус і сила м'язів - для стрункого і сильного тіла. М'язи стають міцнішими і більш гнучкими, а це значить, що хребет отримує необхідну підтримку і зможе краще протистояти можливим травмам.
  2. Ніякої болі в спині, шиї і суглобах. Погана постава, м'язовий дисбаланс, слабкий м'язовий корсет, нестабільність таза - все це негативно впливає на наше здоров'я. Пілатес допоможе вирішити всі ці проблеми за допомогою зміцнення і стабілізації всього тіла.
  3. Баланс. Стабільність і контроль допомагають поліпшити рух тіла і поставу. Баланс поступає від м'язового центру і вправи пілатеса зміцнюють цю зону.
  4. Повне усвідомлення тіла. Джозеф Пілатес називав свої тренування «повною координаціє ютіла, розуму і духу». У цьому полягає весь секрет вправ пілатесу: ми усвідомлюємо наш кожен рух, даємо нашому розуму зрозуміти як зменшити навантаження, і сконцентруватися.
  5. Якісне дихання. Тренування пілатесом збільшать життєвий обсяг легенів, і видійсно почнете дихати на повні груди, що так важливо для нашого організму.

Завжди раді бачити Вас в першій професійній студії пілатеса «Аквамарин» в місті Миколаїв!

Підписуйтесь – https://goo.gl/rrSbCQ

06/09/2017

Користь тренувань в студії пілатеса «Аквамарин» 2017-09-06
City Center