Безпека

Шановні відвідувачі ТРЦ «City Center»!

В світлі останніх подій та виниклою обережністю людей до відвідування торгово-розважальних закладів, хочемо повідомити, що система протипожежної безпеки в нашому будинку виконана згідно діючих норм та правил і знаходиться в робочому стані.

Будівля укомплектована системою пожежної сигналізації, оповіщенням та водяним пожежогасінням, які щомісяця обслуговуються спеціалізованими компаніями.

Пожежна сигналізація реалізована за допомогою датчиків диму та ручних сповіщувачів (кнопок), розташованих у всіх приміщення ТРЦ. У разі появи джерел загоряння надходить сигнал на пульт пожежного поста та на центральний міський пульт. Після чого запускається оповіщення про необхідність термінової евакуації людей на трьох мовах (українська, російська, англійська). Запускається система димовидалення, опускаються протипожежні штори, які ділять будинок на зони, щоб уникнути задимлення суміжних площ та можливості перекидання полум'я в сусідні приміщення.

Регулярно ведеться навчання персоналу на предмет пожежної безпеки. Проводиться інструктаж про порядок дій при виникненні пожежі.

У будівлі є 11 протипожежних сходів, розташування яких відображено на планах евакуації. Плани евакуації розміщені на стінах проходів і холів зон загального користування. Додатково в будівлі встановлені знаки та світильники, які вказують шляхи евакуації.

У будівлі є спринклерна і дренчерна системи водяного пожежогасіння. Встановлено близько 60 пожежних кран-комплектів, укомплектованих пожежними рукавами та вогнегасниками. У будівлі встановлено понад 100 вогнегасників, які перевіряються, а при необхідності перезаправляти, 1 раз на рік.

Для нас дуже важливо, що б наші відвідувачі були спокійні та впевнені у своїй безпеці, відвідуючи наш ТРЦ.