Магазин спортивного одягу «Under Armour»

Новий формат UNDER ARMOUR представлений у форматі BRAND HOUSE – флагманський магазин. Це значить наявність розширеного асортименту продукції в таких напрямках, як біг, тренінг, баскетбол і повсякденному спортивному одязі.

UNDER ARMOUR продовжує свою експансію – це вже восьмий магазин в Україні.

Фокусуючись на застосуванні високих технологій в матеріалах і дизайні спортивного одягу, Under Armour в новому магазині представив актуальну лінійку продуктів, яка допомагає спортсменам виглядати і почувати себе найкращим чином, сприяючи досягненню найкращих результатів під час тренувань та змагань.

Василій Ломаченко – дворазовий Олімпійський чемпіон, чемпіон світу, професійний боксер став обличчям рекламної компанії Will Finds A Way (Жага до перемоги) в Україні. Графіка компанії, спеціально створена для видатного спортсмена, прикрасила вітрини і зону тренінгу магазина, так як саме старанні тренування і сила волі приводять спортсмена до перемоги.

Магазин Under Armour в Миколаєві, площею 219 кв.м,  має можливості надання найкращого сервісу, а клієнти отримують компетентні рекомендації по підбору екіпіровки, яка відповідає їх унікальним спортивним потребам.

Детальна інформація про бренд на сторінці Facebook
https://www.facebook.com/underarmourukraine/

Сайт https://md-fashion.com.ua/underarmour

(067) 305 18 03

Магазин спортивного одягу «Under Armour» Магазин спортивного одягу «Under Armour» Магазин спортивного одягу «Under Armour»
  • -1 поверх
  • 0 поверх
  • 1 поверх
  • 2 поверх
  • 3 поверх