Ювелірні вироби «Укрзолото»

«Укрзолото» – ювелірний бренд, що динамічно розвивається, мережа спеціалізованих магазинів срібла, налічує понад 200 торгових точок по всій території України. Магазини «Укрзолото» – це широкий асортимент прикрас зі срібла від класичних до ексклюзивних моделей: каблучки і сережки, ланцюжки та браслети, підвіски, годинники і брошки. Вашій увазі представлені також вироби з позолотою і золотими вставками, срібні обереги, прикраси з етнічним орнаментом і релігійної тематики. Прикраси, інкрустовані дорогоцінним, напівдорогоцінним камінням і перлами, приємно здивують своєю різноманітністю. Чоловічий асортимент приверне увагу стильних молодих людей. Колекції прикрас постійно оновлюються, представляючи модні ювелірні новинки в сріблі.

На вас чекають акції і знижки на прикраси, а також дисконтна програма для постійних клієнтів. З усіма актуальними акціями ювелірної мережі «Укрзолото» можна ознайомитись в інтернет-магазині в розділі Акції. У нас ви можете придбати відразу кілька прикрас зі знижкою -30% на першу та -50% на другу прикрасу в чеку. А якщо ви переживаєте, що можете не вгадати з подарунком, подарунковий сертифікат – справжня знахідка, яка допоможе з вибором! Ювелірний магазин «Укрзолото» буде радий запропонувати вам великий вибір виробів, сервісне обслуговування і доступні ціни від ювелірних брендів кращих українських і зарубіжних виробників.

Якщо ви не знайдете в магазині потрібну прикрасу, запрошуємо вас відвідати наш інтернет-магазин sribniyvik.ua, в якому представлений весь асортимент виробів мережі «Укрзолото». Тут ви можете замовити прикраси з безкоштовною доставкою. Створіть свій неповторний образ і збережіть щасливі моменти в ювелірній прикрасі!

Гаряча лінія: 0 800 301 333 (безкоштовно з усіх номерів в Україні)

Інтернет магазин «Укрзолото» | Фб | Instagram

Ювелірні вироби «Укрзолото» Ювелірні вироби «Укрзолото» Ювелірні вироби «Укрзолото»
  • -1 поверх
  • 0 поверх
  • 1 поверх
  • 2 поверх
  • 3 поверх