Студії пілатесу «Аквамарин» виповнилося 5 років!

Студії пілатесу «Аквамарин» виповнилося 5 років!

1 жовтня 2013 року було відкрито першу професійну студію пілатесу в Миколаєві!

З кожним роком ми ростемо і розвиваємося для Вас! За цей період в студії з'явилося багато додаткового малого обладнання для тренувань з пілатесу: ізотонічні кільця, роли, еластичні стрічки, Eze-стретч, м'ячі та багато іншого. Але найголовніше в студії «Аквамарин» представлена велике обладнання Пілатеса: Spine Corrector, Wunda Chair, Step Barrel, Ped-o-Pull і Cadillac Combo Bonpilates. У жителів Миколаєва є унікальна можливість відчути справжній пілатес на даному великому обладнанні, адже більше ніде в місті воно не представлено.

В цьому році ми присвятили свій маленький ювілей історії методу Пілатес / Контрологіі і його творцеві Джозефу Пілатесу! Всі бажаючі прослухали неймовірні факти про цей цікавий метод 6 жовтня, а потім в дружній і теплій атмосфері студія відзначила свій 5 День Народження! Хочемо ще раз подякувати всім за привітання і приємні подарунки!

Ну а хто все ще не знайомий з цим дивовижним методом, ласкаво просимо в студію пілатеса «Аквамарин»! (3 поверх, біля Мультиплекс). А також підписуйтесь на нас в Інстаграм @pilates_aquamarine, і Facebook https://goo.gl/bbSx8r, де ви зможете більше дізнатися про пілатес.

17/10/2018

Студії пілатесу «Аквамарин» виповнилося 5 років! 2018-10-17
City Center