Конкурс «City Look!»

Конкурс «City Look!»

ТРЦ «CITY CENTER» запрошує всіх дівчат у віці від 12 до 30 років взяти участь у конкурсі-перетворенні для справжніх модниць – «City Look».
Для участі вам необхідно:

  • надіслати 3-5 своїх фото на пошту glyanecmagazine@gmail.com в період з 14 серпня по 3 вересня. Обов'язкові фото в повний зріст і портрет з мінімальним макіяжем, без окулярів;
  • в тексті листа вказати таку інформацію: прізвище, ім'я; дата народження; номер телефону; пошта для отримання результатів конкурсу; посилання в «Instagram».

Серед усіх надісланих заявок 4 вересня ми відберемо 5 претенденток на перемогу. А5 вересня ми повідомимо всіх учасниць про результати відбіркового етапу.

Фінал конкурсу пройде в форматі професійній фотосесії в образі, підібраному стилістами ТРЦ «CITY CENTER», і презентації даних образів в рамках святкування Дня міста Миколаїв в ТРЦ «CITY CENTER» – 9 вересня.

Голосування за переможницю конкурсу «City Look» пройде в акаунті «CITY CENTER» в «Instagram» – @ trc.citycenter – в період з 18 вересня по 2 жовтня. Дівчина, яка отримає найбільшу кількість лайків, стане володаркою ювелірної прикраси від бренду «Zarina», 1000 грн на навчання в школі моделей «Glyanec», публікації в журналі-каталозі моделей України «Glyanec», а решта фіналістки отримають заохочувальні подарунки від партнерів конкурсу.

Довідки – 093 15 43 444

Ми чекаємо саме ваших фото;)

#trccitycenter #citycenter #citylook # конкурс

14/08/2017

Конкурс «City Look!» 2017-08-14
City Center