Дитячий розважальний центр «Happy Land»

HAPPY Land – це казкова країна, де діти разом з батьками отримують радість сімейного спілкування і пізнають світ через гру. Приходьте до нас всією сім'єю! Тут кожен знайде собі заняття до душі: найбільший лабіринт у місті для молодших дітей і старшого віку; маса ігрових атракціонів і автоматів для будь-якого віку; дитячі каруселі, гойдалки.

А також в нашому Happy Land живе «Рожевий слон» – святкове агентство, яке організує і проведе дитячий день народження будь-якої складності за доступними цінами. У наявності: унікальні ростові ляльки і костюми ручної роботи, які здивують не тільки дітей, а й дорослих; послуги професійних аніматорів; дитячі, підліткові дискотеки; барвисті піньяти; професійний аквагрим; оформлення надувними кульками будь-якої складності; послуги професійного фотографа; Candy bar.

Кожен гість Happy Land забирає з собою частинку щастя, а діти, до того ж, забирають приголомшливі призи та подарунки! Ми працюємо для вас кожен день без перерв і вихідних, з 10.00 до 21.00, у будь-який час року!

facebook.com/happylandmk, vk.com/happylandmk, happy-land.com.ua

Тел.: (067) 517-21-92

Дитячий розважальний центр «Happy Land» Дитячий розважальний центр «Happy Land» Дитячий розважальний центр «Happy Land»
  • -1 поверх
  • 0 поверх
  • 1 поверх
  • 2 поверх
  • 3 поверх