Магазин товарів для дому та відпочинку «TopShop»

Магазин Top Shop – частина міжнародної компанії Studio Moderna, яка об’єднує мережу телемагазинів, інтернет-магазинів, роздрібної торгівлі і систему продажу по каталогах у 21 країні світу. Studio Moderna працює в Україні з 2004 року.

Магазин Top Shop пропонує товари для дому, краси і здоров’я відомих європейських брендів Dormeo, Delimano, Kosmodisk, Walkmaxx, Shark та інших. Чому Top Shop? Більшість продукції Top Shop Ви не знайдете у звичайному магазині! Матраси, ковдри та подушки, білизна для корекції фігури, пароочисники, стильний посуд, практичне взуття і розкішна постільна білизна, кухонна техніка, що не має аналогів на українському ринку – тільки потрібні вам речі і оригінальні ідеї для подарунків.

В Top Shop постійно діють знижки і спеціальні пропозиції на найпопулярніші групи товарів. У нас немає ні свят, ні вихідних. 11 годин на добу і 7 днів на тиждень – ми завжди готові прийняти замовлення, надати консультацію, вирішити будь-яке непорозуміння.

Тел.: (0512) 58-37-87

Магазин товарів для дому та відпочинку «TopShop» Магазин товарів для дому та відпочинку «TopShop» Магазин товарів для дому та відпочинку «TopShop»
  • -1 поверх
  • 0 поверх
  • 1 поверх
  • 2 поверх
  • 3 поверх