Магазин одягу «Tom Tailor»

Tom Tailor – німецька компанія, що випускає повсякденний одяг. Заснована в 1962 році, спеціалізується на одязі та аксесуарах середньої цінової категорії для чоловіків, жінок і молоді. Спочатку єдиним продуктом компанії були чоловічі сорочки у клітинку. Надалі асортимент продукції, що випускається, розширювався, і компанія почала пропонувати своїм покупцям спектр товарів від нижньої білизни до верхнього одягу.

Перший власний магазин Tom Tailor з'явився тільки у 1994 році. Компанія стала сьомим за величиною виробником модного одягу у Німеччині. У нашому магазині Tom Tailor є 4 основні лінії одягу: Casual; Denim; CONTEMPORARY – дорожча лінія бренду Tom Tailor, що пропонує більш трендові колекції; POLO TEAM – більш преміальна лінія від бренду Tom Tailor спортивної спрямованості.

Ми пропонуємо гнучку систему знижок від 10 % до 60 %. При покупці на 1000 грн видаємо дисконтну карту на 5%, (накопичувальну) з кожної 1000 грн + 1% до дисконта до 10%. При покупці на 1500 грн. видаємо максимальну карту на 10%. Дисконтна картка діє тільки на нову колекцію. Саме для власників карти проходять цікаві акції :)

Тел.: (073) 479-27-59

Магазин одягу «Tom Tailor» Магазин одягу «Tom Tailor» Магазин одягу «Tom Tailor»
  • -1 поверх
  • 0 поверх
  • 1 поверх
  • 2 поверх
  • 3 поверх