Монобрендовий магазин косметики «Inglot»

Заснована понад 30 років тому в невеликому містечку Перемишлі, Inglot Cosmetics сьогодні є одним з провідних світових виробників в області декоративної косметики. Міжнародна експансія компанії почалася в 2006 році з відкриттям першого магазину франшизи в Монреалі, Канада. Швидке зростання і розвиток компанії незабаром привело до відкриття магазинів майже в 70 країнах на шести континентах. На даний момент Inglot можна знайти в більш ніж 500 бутиках, стендах і точках роздрібної торгівлі на міжнародному рівні в найпрестижніших місцях.

Inglot вдалося поєднати новітні наукові технології з інтенсивними і яскравими кольорами. Кожен продукт складається з високоякісних інгредієнтів і продається за розумними цінами. Вся косметика Inglot виробляється в рамках Європейського союзу і 95% з неї виробляється на власному заводі Inglot.

Широкий вибір кольорів і вражаюче розмаїття продуктів робить Inglot унікальним і виділяється серед інших. Дорогоцінним каменем у короні Inglot є її знаменита система FREEDOM Свобода, яка дає свободу вибирати і наповнювати спеціально створені палітри, щоб задовольнити будь-які потреби в макіяжі та красі. Крім того, Inglot постійно співпрацює зі всесвітньо відомими візажистами та консультантами з кольору, щоб постійно створювати трендові кольори і відтінки, текстури і форми на ринок декоративної косметики.

Монобрендовий магазин косметики «Inglot» Монобрендовий магазин косметики «Inglot» Монобрендовий магазин косметики «Inglot»
  • -1 поверх
  • 0 поверх
  • 1 поверх
  • 2 поверх
  • 3 поверх