Всесвітня ініціатива добрих справ Щедрий вівторок

Всесвітня ініціатива добрих справ Щедрий вівторок

Допомагати завжди доречно, допомагати завжди потрібно. У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday.

Ювелірний дім SOVA долучився до всесвітньої ініціативи добрих справ. Спільно з #ЩедрийВівторок – всеукраїнським днем добрих справ, який вперше пройде 27 листопада 2018 року, ювеліри SOVA розробили лімітовану колекцію срібних булавок з гравіюванням «Be a nice human».

150 грн. від продажі кожної прикраси буде нараховуватися до фонду Таблеточкі. Це маленький крок до великих добрих справ.

«Відкритість, є однією з цінностей ювелірного дому SOVA. Нам дуже приємно бути частиною ініціативи, яка відкриває добрі серця. «Be a nice human», це не просто слова, це стиль життя до якого ми прагнемо»

Ганна Коваль, маркетинг-директор SOVA

 

«Бути добрим – це модно і корисно для здоров’я. Якщо натільний хрестик постійно нагадує нам про найважливіше, то прикраса Be a nice human – про те, що ми кожного дня маємо дотримуватись сторони світла. Допомагати – це нормально. Допомагати – це бути людиною і відчувати себе важливою частиною цього світу» – говорить Марія Артеменко, керівник проекту #ЩедрийВівторок в Україні.

Такі добрі справи, Друзі!

27/11/2018

Всесвітня ініціатива добрих справ Щедрий вівторок 2018-11-27
City Center