Енергія води і вітру: новий погляд на перламутр у ювелірній колекції Breeze від SOVA

Енергія води і вітру: новий погляд на перламутр у ювелірній колекції Breeze від SOVA

Ювелірний дім SOVA презентував літню колекцію з перламутром Breeze.

Осягнути воду неможливо, за нею можна лише слідувати: змінюючи стани і форми, долати виклики долі і нескінченно оновлюватись, вбираючи новий досвід. Бути м’якою і сильною, мовчазною та бурхливою, на кожному етапі життя — різною, але все ж таки собою. «Ми надихалися нескінченними проявами води, – говорить Артур Торосян, арт-директор бренду SOVA, – перш за все, прагнули втілити у колекції поєднання енергії води та вітру,  яка асоціюється з перезавантаженням, впевненістю, новими ідеями та силами на їхнє втілення».

Breeze – це, водночас, зухвала грайливість і загадковість. Тендітно мерехтливий перламутр і масивні форми, що поєднані з виразними лініями. Як водяна гладь трансформується під натиском вітру, наповнюючись новими настроями, кольорами і фактурою, так само і жінка здатна змінюватися під впливом обставин. Вміння приймати себе різною і проживати кожну мить, сповнюючись нею, по-справжньому споріднює героїню Breeze з найпрекраснішою зі стихій.

Перламутр – серце нової колекції SOVA – родом із водних глибин Азійсько-Тихоокеанського регіону. Його пластичність і міць, разом із унікальним природним походженням, надихнула ювелірів бренду створити окрему низку прикрас, наповнену особливим сенсом.

Колекція Breeze – про потік. Про силу і легкість прийняття, що найстрімкіше наближає до мрій. Про гнучкість та свободу, відображених у несподіваному поєднанні перламутру з відблиском діамантів та химерною оправою із білого, або жовтого золота.

У колекції 18 прикрас: 9 пар сережок, 4 браслети, 3 персні, а також 2 кольє. Вперше у SOVA з’явилася подвійна каблучка, яка стане акцентом образу. Деякі з ювелірних витворів – лаконічні, деякі – відчайдушно виразні, наче стани води, яка, постійно оновлюючись, незворушно лишається собою.

Колекція за посиланням

 

17/06/2021

Енергія води і вітру: новий погляд на перламутр у ювелірній колекції Breeze від SOVA 2021-06-17
City Center