City Center

Магазин спортивного одягу «Under Armour»

Новий формат UNDER ARMOUR представлений у форматі BRAND HOUSE – флагманський магазин. Це значить наявність розширеного асортименту продукції в таких напрямках, як біг, тренінг, баскетбол і повсякденному спортивному одязі.

UNDER ARMOUR продовжує свою експансію – це вже восьмий магазин в Україні.

Фокусуючись на застосуванні високих технологій в матеріалах і дизайні спортивного одягу, Under Armour в новому магазині представив актуальну лінійку продуктів, яка допомагає спортсменам виглядати і почувати себе найкращим чином, сприяючи досягненню найкращих результатів під час тренувань та змагань.

Василій Ломаченко – дворазовий Олімпійський чемпіон, чемпіон світу, професійний боксер став обличчям рекламної компанії Will Finds A Way (Жага до перемоги) в Україні. Графіка компанії, спеціально створена для видатного спортсмена, прикрасила вітрини і зону тренінгу магазина, так як саме старанні тренування і сила волі приводять спортсмена до перемоги.

Магазин Under Armour в Миколаєві, площею 219 кв.м,  має можливості надання найкращого сервісу, а клієнти отримують компетентні рекомендації по підбору екіпіровки, яка відповідає їх унікальним спортивним потребам.

Детальна інформація про бренд на сторінці Facebook
https://www.facebook.com/underarmourukraine/

Сайт https://md-fashion.com.ua/underarmour

(067) 305 18 03

Магазин спортивного одягу «Under Armour» Магазин спортивного одягу «Under Armour» Магазин спортивного одягу «Under Armour»
  • поверх -1
  • поверх 0
  • поверх 1
  • поверх 2
  • поверх 3
поверх 3 C15 C20 C24 C22 C19 C16 C12 C11 C10 C101 C102 C25 C18 C7 C6 C5 C4 C103 C2 C13 C1 C100 C14 C21 C17