City Center

Магазин «Чай Град»

Компанія «Світ чаю» працює на чайному ринку України десять років і займає провідні позиції в продажах вагового чаю. Основне завдання компанії – поставка кращих сортів чаю з усього світу, задоволення смаків найвимогливіших клієнтів і становлення культури чаювання в Україні. Ми постійно відстежуємо нові світові тенденції, поєднуючи їх з перевагами вітчизняного споживача. Створений нами асортимент – результат ретельної роботи найкращих чайних фабрик Німеччини, Цейлону і Китаю.

Значну частину асортименту займають бренди ароматизованого чаю, але є і фруктові коктейлі, трав'яні суміші, етнічні чаї – ройбуш, лапачо та мате. Виробники і пакувальники наші чаїв – провідні німецькі компанії, що є втіленням вікових традицій, високих технологій і європейської якості. Рецептура більшості чаїв розробляється індивідуально, з урахуванням смаків і побажань покупців, а також відгуків продавців нашого чаю.

Асортимент посуду, чайних аксесуарів сьогодні нараховує більше 1500 найменувань. Різноманітність стилів і декорів дає можливість покупцю створити свій неповторний асортимент і додати оригінальний антураж і стиль свого торгівельного відділу, магазину, кафе. Гарантована висока якість і подарункова упаковка роблять торгівлю, як посудом, так і аксесуарами, вигідним і престижним для наших партнерів!

Тел.: (063) 272-33-33

Магазин «Чай Град» Магазин «Чай Град» Магазин «Чай Град»
  • поверх -1
  • поверх 0
  • поверх 1
  • поверх 2
  • поверх 3