City Center

Магазин натурального мила та косметики «Savon de Marseille»

Магазин натурального мила Savon de Marseille – це ексклюзивний представник французької фабрики La Maison Du savon de Marseille, яка спеціалізується на виробництві мила і косметики по догляду за шкірою. Основний критерій – це використання тільки натуральних, рослинних компонентів таких, як оливкове, арганове масло, олія ши (каріте), лаванда, ослине молоко і мед. Оливкова олія – ​​одне з перших масел, яке стали використовувати для приготування мила. Косметичні засоби з вмістом оливкової олії допомагають шкірі зберігати баланс вологи. Масло Ши (каріте) – дуже жирне і насичене корисними кислотами і вітамінами. Воно допоможе оздоровити суху та зневоднену шкіру.

Наш магазин – це більше 70 ароматів мила, натуральні гелі для душу без парабенів, натуральні масла для шкіри і волосся, шампуні і маски по догляду за волоссям, натуральні мочалки, сувеніри з Франції, парфумерія та багато іншого.

Також представлені такі французькі фірми як: Galimard – це дизайнерські аромати, створені у французькій традиції. Franck Provost – натуральні шампуні і маски для волосся від всесвітньо відомого перукаря. Продукція нашого магазину – це відмінна ідея для подарунка рідним і близьким, друзям і собі коханим! 7 днів на тиждень з 10:00 до 21:00.

Тел.: (050) 087-91-87, (063) 717-46-92

Магазин натурального мила та косметики  «Savon de Marseille» Магазин натурального мила та косметики  «Savon de Marseille» Магазин натурального мила та косметики  «Savon de Marseille»
  • поверх -1
  • поверх 0
  • поверх 1
  • поверх 2
  • поверх 3