City Center

Магазин одягу «Oodji»

«Oodji» – молодий європейський бренд, що належить швейцарській компанії Lagen S.A. Він почав свою історію у 1998 році, коли була представлена ​​перша колекція жіночого одягу та аксесуарів. Спочатку, бренд мав назву OGGI, але з виходом на міжнародний ринок восени 2010 року написання логотипу було змінено на співзвучне «Оodji», що в перекладі з італійської мови означає «сьогодні».

Будь-які вподобання покупців знайдуть своє відображення у декількох лініях бренду: ULTRA – молодіжна колекція для дівчат, які віддають перевагу яскравому і сучасному стилю. COLLECTION – елегантний жіночий одяг, актуальний у будь-якій життєвій ситуації. ELEGANCE – елегантні моделі великих розмірів, від 50 до 60; LAB – стильний чоловічий одяг, оснований на моделях класичної лінії (завужені брюки, жакети і сорочки) і моделях в стилі casual з великою кількістю яскравих, виразних принтів, неординарних рішень у крої. SELECTION – повсякденний і діловий одяг для впевнених у собі чоловіків. Основа колекції – костюми, класичні сорочки і трикотаж.

У «Оodji» ви завжди знайдете модний одяг різних напрямків: для дому та офісу, активного відпочинку та романтичного побачення. Важливо зауважити, що основними перевагами oodji є щомісячне оновлення колекцій, а також демократична цінова політика. Так вигідно Ви ще не купували!

vk.com, facebook.com

Тел.: (0512) 67-53-32

Магазин одягу «Oodji» Магазин одягу «Oodji» Магазин одягу «Oodji»
  • поверх -1
  • поверх 0
  • поверх 1
  • поверх 2
  • поверх 3