City Center

Магазин жіночої білизни «Milavitsa»

Магазин жіночої нижньої білизни виробництва Білорусь. Сьогодні компанію Milavitsa знають у всьому світі як найбільшу фабрику в Європі по виробництву і продажу корсетних виробів. Торгова марка Мілавіца® отримала визнання мільйонів жінок всього світу завдяки сучасному підходу в моделюванні білизни, застосування креативних дизайнерських рішень, використанню трендових полотен і величезної любові, вкладеної в виробництва кожної одиниці товару.

Мілавіца® з величезною радістю пропонує найширший вибір жіночої нижньої білизни, що відповідає наймоднішим тенденціям. Основні напрямки - класична колекція, модна колекція, колекція безшовної білизни, колекція купальників і купальних костюмів. У магазині також представлена ​​білизна французької марки Alisee і прибалтійської марки Lauma.

Магазин в ТРЦ «Сіті Центр» є частиною мережі фірмових магазинів Мілавіца®, що нараховує близько 70 магазинів по всій Україні. При покупці на суму від 300 грн видається дисконтна картка 5%, а на суму від 700 грн - накопичувальна дисконтна картка 7-30%. У продажу є подарункові сертифікати номіналом 100, 250,500 і 1000 грн.

www.milavitsa.com.ua

Тел.: (0512) 58-28-45

Магазин жіночої білизни «Milavitsa» Магазин жіночої білизни «Milavitsa» Магазин жіночої білизни «Milavitsa»
  • поверх -1
  • поверх 0
  • поверх 1
  • поверх 2
  • поверх 3