City Center

Магазин чоловічого одягу «Arber»

«У 1990 році в Arber почали створювати унікальні концепти чоловічого стилю та модного одягу. Сьогодні наш бренд відображає культуру уваги до кожної деталі. Ми робимо стиль чоловіка досконалим».
 
ARBER – НАЦІОНАЛЬНИЙ БРЕНД ЧОЛОВІЧОГО ОДЯГУ

Колекції Arber – це модний одяг, взуття й аксесуари для чоловіків, які обирають класичний стиль і стиль smart casual для свого щоденного образу.
Колекції створюються на власному виробництві в Україні. Бренд пропонує основну лінію колекцій Arber і преміальну, селективну лінію – присвяту засновнику Gregory Arber. Преміальна лінія Gregory Arber представлена у фірмових корнерах в усіх магазинах мережі Arber.

Бренд Arber також пропонує набір супровідних послуг і сервісів зі створення бездоганного стилю: індивідуальне пошиття Fashion Tailor by Gregory Arber, ательє, хімчистку, доставку, оренду комплексного стилю. Сьогодні бренд представлений 100 магазинами Arber, які покривають 100 % регіонів України.

ІСТОРІЯ

Історія Arber Fashion Group налічує понад 27 років досвіду й репутації. Почалася вона в 1990–1997 роках, коли одесит Григорій Арбер робив перші кроки на шляху до досконалості в кравецькому мистецтві й відкрив власне ательє. Тепер уже його нащадки продовжують справу майстра, який сформував національну індустрію ділової та повсякденної моди для чоловіків.

У 2001 році був даний старт мережі магазинів Arber. У 2002 році в Одесі створена перша швейна фабрика. У 2004 році відкрито вже 30 магазинів Arber.
У 2007 році торгова марка Arber отримала нагороду «Бренд року» в Україні. Уже у 2008 році мережа Arber налічувала 50 магазинів по всій території країни. Ювілейний 25-й рік роботи компанії був відзначений кількома важливими проектами, у тому числі відкриттям у монобрендовому форматі бутика Gregory Arber – преміальної лінії бренду – присвяти засновнику.

Сьогодні бренд представлений 100 магазинами Arber, які покривають 100 % регіонів України. Магазини мережі представлені в кращих ТРЦ і street retail країни. Власний виробничий комплекс Arber Fashion Group включає шість фабрик, які випускають широкий асортимент одягу: піджачно-костюмну групу, джинсові вироби, трикотаж, верхній одяг. Вироби виконуються з матеріалів, що постачаються за прямими контрактами з провідними світовими виробниками.

Shop.arber.ua, arbergroup.com, facebook.com, instagram.com

Магазин чоловічого одягу «Arber» Магазин чоловічого одягу «Arber» Магазин чоловічого одягу «Arber»
  • -1 поверх
  • 0 поверх
  • 1 поверх
  • 2 поверх
  • 3 поверх