City Center

Valentine's Day

Valentine's Day

14 Лютого – особливе свято, коли всі закохані в черговий раз отримують можливість гарно і святково зізнатися в кохані. Ну а самотнім є можливість знайти свою другу половинку.

Щороку ми підтримуємо традицію святкування Дня святого Валентина і надаємо святкову розважальну програму з найромантичнішою атмосферою в місті!

Акція «КОЛИ ПОКУПКИ СТАЮТЬ ПОДАРУНКАМИ ...»

БЕЗКОШТОВНА СВЯТКОВА УПАКОВКА ПОДАРУНКІВ *

13 і 14 лютого для всіх відвідувачів ТРЦ «Сity Center», які зробили покупку більш, ніж на 300 грн одним чеком, чекає безкоштовна упаковка придбаного товару!

* За умови надання чека з будь-якого магазину ТРЦ «Сity Center», датуваного 13.02.19 або 14.02.19 на суму від 300 грн. і більше одним чеком.

Розважальна програма пройде 14 лютого, з 16.00 до 19.00

У цей святковий день для маленьких відвідувачів ведучі приготували інтерактивну програму з врученням солодких льодяників.

А також для всіх різноманітні вікторини з призами та подарунками!

ФОТО НА POLAROID

Протягом заходу на території ТРЦ буде працювати фотограф і робити фотографії на Polaroid. Кожна закохана пара в цей день, за бажанням, отримає можливість зробити фотографію на пам'ять від ТРЦ «Сity Center». Миттєві гарні фото, на яких можна також залишити любовне побажання або освідчення.

АКЦІЯ «Освідчення в кохані»

На першому рівні ТРЦ буде встановлено «Дерево кохання», де кожна пара зможе залишити свої освідчення, а самотні - бажання знайти свою другу половинку. Сердечка-шаблони, в які бажаючі зможуть вписати побажання і вказати мобільний номер телефону одержувача, а після – організатори заходу відправлять листівку-привітання з логотипом ТРЦ в месенджер за номером, який вказав відправник.

День всіх закоханих – це свято романтики, кохання та ніжності!

14 лютого, з 16.00 до 19.00

Святкуємо разом з ТРЦ «City Center»!

04/02/2019

Valentine's Day 2019-02-04
City Center