City Center

Лазерний клуб «LaserXTreme»

Лазерний клуб «LaserXTreme» радий Вас запросити в одне з найкращих місць для розваги у великий і галасливій компанії друзів. Лазерні бої – це захоплююча і активна гра для любителів активного відпочинку! У нас Ви знайдете арену-лабіринт із сучасною музикою, лазерні і димові спецефекти, різні сценарії гри. Тут можна легко влаштувати будь-яку вечірку, корпоративні ігри, відсвяткувати День Народження, просто весело і неповторно провести час з друзями.

Якщо Ви прийшли в лазер-клуб вперше, то спочатку Вам детально розкажуть про правила гри і про техніку безпеки. Потім гравців одягають в спеціальні жилети з вбудованими датчиками. Якщо гравця «підстрелили», його жилет деякий час вібрує і світиться білим. Зброя – лазерний бластер, що стріляє абсолютно нешкідливою для людини імітацією лазерного променя.

Лабіринт лазер-клубу обладнаний чотирма відеокамерами. Ті, хто прийшов «повболівати» за гравців, можуть спостерігати за грою на екрані, розташованому в холі. Приходьте всією родиною і відпочивайте разом з нами! Вартість гри в лазер-клубі: Ціна за 1 хв. – 2 грн. з людини. Мінімальний час гри – 20 хв. (40 грн. З людини). Ми працюємо з 11.00 до 23.00 щодня.

Тел.: (0512) 71-08-38, (098) 953-17-76

Лазерний клуб «LaserXTreme» Лазерний клуб «LaserXTreme» Лазерний клуб «LaserXTreme»
  • поверх -1
  • поверх 0
  • поверх 1
  • поверх 2
  • поверх 3