City Center

Студія пілатесу «Аквамарин»

Пілатес або методика Пілатеса – це методика фізичних вправ, спрямована на комплексний вплив на всі системи організму. Ця система дозволяє розтягнути і зміцнити м'язи тіла без ударного навантаження, тому практично повністю виключається можливість травматизму при заняттях пілатесом.

Свою систему вправ Пілатес спочатку застосовував для лікування різних видів травм, оскільки його вправи дуже дбайливо і ефективно зміцнюють м'язи. Крім того, заняття пілатесом будуть надзвичайно корисні жінкам. Пілатес дозволяє значно зміцнити м'язи тазу, спини, преса. Саме ці групи м'язів найбільш задіяні у родовій діяльності жінки. Тому пілатес рекомендують вагітним при підготовці до пологів і жінкам у післяпологовий період для дбайливого відновлення пружності м'язів живота, спини, стегон.

Пілатес базується на кількох основних принципах: При постійних і регулярних заняттях за методикою Пілатеса можна досягти позитивних результатів у зміцненні м'язів живота, поперекового відділу хребта і тазових м'язів. Також поліпшується рухливість суглобів і координація рухів, кровообіг і дихання. Людина, що займається пілатесом, рухається легко, її постава правильна і гарна, вона більш упевнена в собі.

Юлія Жданюк. Сертифікований фітнес-інструктор. В даний час спеціалізуюся на таких напрямках, як Пілатес, функціональний тренінг. Навчалася при Київській адміністрації управління з фізичної культури і спорту, федерації шейпінгу та аквафитнеса.

Заняття проходять за попереднім записом за телефонами студії (050) 177-84-31. Підходить для будь-якого рівня підготовки.

Студія пілатесу «Аквамарин» Студія пілатесу «Аквамарин» Студія пілатесу «Аквамарин»
  • поверх -1
  • поверх 0
  • поверх 1
  • поверх 2
  • поверх 3
поверх 2 B111 B11 B19 B22 B5 B4 B12 B13 B10 B14 B15 B3 B106 B107 B23 B105 B17 B18 B1 B16 B2 B20 B21 B8